EV (1)

o nás

Eva a Tereza, kolegyně, kamarádky, spolujednatelky firmy EVTERA FYZIO s.r.o. Během naší praxe jak v oboru léčebném, tak sportovním dlouhodobě pozorujeme, že detail v korekci pohybových stereotypů je opravdu důležitý a věnuje se mu málo pozornosti.  

Čím dál častěji se setkáváme se situacemi, kdy jsou kladeny vysoké nároky na výkon sportující mládeže, ale adekvátní kompenzace a regenerace se ji nedostává. V období dospívání se objevují zranění, díky kterým je nucena část sportovců svou „kariéru“ předčasně ukončit. 

Naším cílem je poskytovat nadstandartní fyzioterapeutickou péči. Využíváme nejnovější trendy v léčebné i sportovní terapii. Zakládáme si na komplexním přístupu ke klientovi.

V týmu máme RHB lékaře, vysokoškolsky vzdělané fyzioterapeuty, fitness instruktory, výživového specialistu a animátory pro zajištění celotáborových programů a dětských akcí. Věnujeme se jak sportovcům vrcholovým, rekreačním, tak i sportovním amatérům.

Poskytujeme služby terénní fyzioterapie (např. u Vás doma, na sportovních soustředěních, na teambuildingových akcích, ergonomii pracovního prostředí, atp.). V létě realizujeme sportovně/kompenzační kempy pro mladé sportovce a zdravotní tábory pro děti s funkčními či strukturálními potížemi pohybového systému – vše včetně celotáborového programu pro děti. Přes rok pořádáme víkendové pobyty (sestavíme Vám pobyt pro Vaši skupinu na míru, nebo si můžete vybrat z naší nabídky víkendových pobytů). Dále poskytujeme fyziopohotovost – termín terapie pro řešení Vašich akutních potíží dostanete nejpozději do 24 hodin (i mimo ordinační dobu našich fyzioterapeutů).

Ja a Evca scaled e1702118375570

MUDr. Kateřina Bažantová

Rehabilitační lékař

Mgr. Eva Jelínková

Vedoucí fyzioterapeut

Bc. Tereza Beladová

Vedoucí fyzioterapeut

Bc. Kristýna Slopovská

Fyzioterapeut

Lucka

Fitness trenér

Jan

Fitness trenér

Štěpán

Animátor

Andy

Animátor

Nicol

Animátor

Agi

Animátor

Sára

Animátor

Gabča

Animátor

Marťa

Animátor